Jestem Magda, jestem fotografką, mamą i żoną. Wspieram fotograficznie twórcze biznesy w budowaniu wizerunku ich własnej marki.

Zawsze zależało mi na tym, żeby robić coś kreatywnego w życiu. Za mną wiele różnorakich przygód: z PR i marketingiem, pisaniem tekstów, organizowaniem warsztatów fotografii kulinarnej czy tworzeniem rękodzieła. Do tej pory moim największym zainteresowaniem było… jedzenie. Wydałam nawet eBooka ze słodkimi przepisami! 🙂 Jednak po wielu latach blogowania kulinarnego zdecydowałam się rzucić to wszystko i zająć tym, co sprawa mi największą radość – robieniem zdjęć. Pomógł mi w tym mój syn, którego pojawienie się na świecie zmusiło mnie do przedefiniowania mojego życia osobistego i zawodowego. Już wiem, że nie mam czasu na marnowanie swojego życia i robienie rzeczy, które nie są zgodne ze mną i moimi wartościami. Dlaczego o tym piszę? Chcę, żebyś wiedział, że za aparatem stoi pełna twórczego zapału fotografka, która chce swoim podejściem dzielić się z innymi, nie tylko na zdjęciach. A jeśli nadal marnujesz swój czas na rzeczy, które nie sprawiają Ci radości, przestań 🙂

Fotografia jest dla mnie przestrzenią nieustających inspiracji, gdzie czuję się wolna jako twórca, a jedynym ograniczeniem jest moja wyobraźnia. Uwielbiam grę światła, kolor, emocje i nadawanie sensu temu, co wydaje się być bez znaczenia. Przed obiektywem wszystko może stać się wyjątkowe.

Tej wyjątkowości, cech szczególnych będę szukać w Tobie, Twoim biznesie czy produkcie. Powiedzmy wszystkim co tworzysz! Zaproś mnie do swojego świata, a opowiem Twoją historię najlepiej jak potrafię. Mam nadzieję, że odnajdziesz tu coś dla siebie i poczujesz, że możemy razem stworzyć coś fajnego!

Magda Rączka