Jestem Magda,
jestem fotografką, mamą
i żoną. Wspieram fotograficznie twórcze biznesy w budowaniu wizerunku ich własnej marki.

RADOŚĆ, KREATYWNOŚĆ, RELACJA – to dla mnie najważniejsze elementy mojej pracy.
Zanim zostałam fotografem, przeżyłam wiele zawodowych przygód: z PR i marketingiem, pisaniem tekstów, organizowaniem warsztatów fotografii kulinarnej czy tworzeniem rękodzieła. Przez ostatnich kilka lat głównie blogowałam kulinarnie, jednak zdecydowałam się postawić wszystko na jedną kartę i zająć tym, co sprawa mi największą radość – robieniem zdjęć. Pomógł mi w tym mój syn, którego pojawienie się na świecie zmusiło mnie do przedefiniowania mojego życia osobistego i zawodowego. Już wiem, że nie mam czasu na marnowanie swojego życia i robienie rzeczy, które nie są zgodne ze mną i moimi wartościami. Dlaczego o tym piszę? Chcę, żebyś wiedziała, że za aparatem stoi pełna twórczego zapału fotografka, która chce swoim podejściem dzielić się z innymi, nie tylko na zdjęciach. A jeśli nadal marnujesz swój czas na rzeczy, które nie sprawiają Ci radości, przestań i zacznij robić swoje. 🙂

Dlaczego fotografia? Robienie zdjęć nigdy mi się nie nudzi. Fotografia jest dla mnie przestrzenią nieustających inspiracji, miejscem gdzie czuję się wolna jako twórca, a jedynym ograniczeniem jest moja wyobraźnia. Uwielbiam grę światła, kolor, emocje i nadawanie sensu temu, co wydaje się być bez znaczenia. Ponieważ sama pracuję w branży kreatywnej, zdecydowałam się wspierać twórcze biznesy, dla których wizualna strona ich pracy jest tym, co przyciąga najbardziej. Stworzyłam również markę MBackdrops – artystycznych teł fotograficznych, która jest kolejnym elementem wsparcia dla twórców i fotografów.

Chcę pokazywać wyjątkowość ludzi, z którymi współpracuję.
Powiedzmy wszystkim co tworzysz! Zaproś mnie do swojego świata, a opowiem Twoją historię, to kim jesteś i czym się zajmujesz, najlepiej jak potrafię. Mam nadzieję, że poczujesz, że możemy razem stworzyć coś fajnego!

Do zobaczenia!
Magda Rączka